Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda

1997 yılında erkek hazır giyimine toptan satışla başlayan CARDIFF GROUP’ un Erkek giyim markası olan CARLO POTTI, benimsediği İtalyan stiliyle değerli müşterilerine ayrıcalık sağlamaktadır.

Dinamik  Net ve Esnek çizgileriyle, şıklığı ve rahatlığı tercih eden sizlerin markası Carlo Potti ; 

 

1997 yılında  erkek  hazır  giyimine  toptan satışla başlayan CARDIFF GROUP’ un  Erkek giyim markası olan CARLO POTTI, benimsediği İtalyan stiliyle değerli müşterilerine ayrıcalık sağlamaktadır.
 
CARLO POTTI, Sultan Gazi’deki modern Showroom’u ve   Laleli’deki toptan satış mağazasıyla  değerli müşterilerine hizmet vermektedir.
 
CARLO POTTI, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren , kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş bir firmadır.

CARLO POTTI, müşteri ilişkilerindeki hassasiyeti ve hizmet anlayışı sayesinde, hızlı bir çıkış trendi yakalamış  ve bu çıkışı ile ihracat yapan firmalar arasında önemli bir yer edinmiştir.
 
CARLO POTTI, ürün geliştirme politikasıyla müşterilerine sürekli değişim ve kalite vaad etmektedir.
 
CARLO POTTI, üretiminin % 90’nı ihraç ederek Ülke ekonomisine  katma değer sağlamaktadır.
 
KURUMSAL
 
MİSYON
Estetik ve kalitenin birleştiği uluslararası bir  marka kimliği yaratarak, sektörünün öncüsü olmak.
                                                                                                                                                   
VİZYON
Ürünlerini kullananlara saygın bir kimlik kazandıran, modada öncü, kalite ilkelerinden ödün vermeyen bir marka olarak ismini dünya çapında duyurmak.
 
HEDEFLER
Uluslararası ölçekte mağazalaşma ve tüketiciye direkt ulaşmak
Moda ve eğilimleri belirleyen bir marka olmak
Aktif olduğu pazarlarda etkili bir marka olmak
Yeni pazarlara açılmak
Bir Türk markası olarak dünya çapında bilinir ve tercih edilir olmak

 

 

Cardiff tekstil  konfeksiyon sektöründe 21 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.

Kurulduğu günden itibaren hazır giyim sektorunde  tasarım, model dikimi ve uzman kadroya sahip olan şirketimiz  2.300 m² + 2700 m² alanda üretimini gerceklestiriyor ;                                                                                                                                                                                                                                                                          

            Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiğimiz önem ve zoru başarma azmimimiz sayesinde kısa sürede  hazır giyim sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmanın değişmez prensipleri daima,kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan cardiff tekstil, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.Benzer İçerikler