Pantolon Üretimi
Pantolon Üretimi
Pantolon Üretimi

Pantolon Üreticileri arıyorsunuz ve bulamıyor musunuz?

Kaliteli Pantolon Üreticisi nereden bulacağınız hakkında bilgi sahibi değil misiniz?

Erkek Pantolon Üreticisi olan Carlo Potti sizlere hizmet vermektedir.

Cartlo Potti tekstil sektöründe uzun yıllar boyunca verdiği hizmetle sektörün öncü firmalarından biri olmaktadır. İstanbul Sultangazi de bulunan fabrikamızda başta Türkiye olmak üzere tüm dünyaya Erkek Pantolon Üretimi yapmaktayız. Ürettiğimiz pantolonlar müşterilerimizin istediği kalite ve maliyete göre değişiklik göstermektedir.

Pantolon üretimi önem isteyen bir iştir herkesin kolay kolay yapabileceği bir iş değildir. Üretilirken dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Bu hususları da uzun yıllar boyunca sağladığı beceri ve bilgi birikimiyle Carlo Potti de bulabilirsiniz.

Biz ürettiğimiz pantolonlarda kişinin hareket kabiliyetini kısıtlamamasına, rahat etmesine, kaliteli olmasına ve estetikliğe önem veririz. Üretimlerimizdeki öncelikli amaç müşterilerimizin memnuniyetidir. İş akış şemamız şu şekilde ilerlemektedir.

Müşterilerimizden istenilen pantolon modeli ve adeti hakkında bilgi alırız. Sonradan modeli belirlenen pantolonun bedenlerine göre kalıplarını oluşturmaktayız. Bu arada istenilen kumaş belirlenir ve bu kumaş kalıplara göre kesilme işlemine başlanır. Kesilme işleminden sonra dikilip, ütü ve paketleme işlemleri yapılmaktadır. Bu işlemlerden sonra sizlere önceden belirttiğimiz tarihlerde üretimlerimizi göndermekteyiz.

Bu aşamaların hepsi kendi fabrikamızda yapılmaktadır. Aşamaların doğru yapılması açısından gerekli kontrol işlemleri sürekli olarak yapılmaktadır. Erkek Pantolon Üreticisi olmak kolay değildir. CARLO POTTİ bunu kalitesi sayesinde sürekli olarak kanıtlamaktadır. Sizde profesyonel Pantolon Üreticileri ile çalışmak isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz. İrtibat Tel: 0 534 946 70 95Similar Content