T-shirt Üretimi
T-shirt Üretimi
T-shirt Üretimi

T-shirt Üreticileri olarak sektörde lider firma olan Carlo Potti olarak sizlere hizmet vermekten gurur duyarız. T shirt İmalatında öncü firma olmak kolay değildir. Biz müşterilerimizin bizden istediği modeli istenilen kalite ve maliyette ürettiğimiz için her zaman tercih edilen konumda olmaktayız. Üretimlerimizde hataya yer vermeyiz. İş akış şemamızda bulunan her adımda gerekli kalite kontrol işlemlerini yapmaktayız.

Bizim için önemli olan müşteri memnuniyetidir.

T-shirt İmalatında uzun yıllardır üretimi bulunan Carlo Potti başta Türkiye olmak üzere istediğiniz ülkeye üretim gerçekleştirmektedir.

Üretimlerimizi kendi fabrikamızda gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimizle beraber modeli, adeti ve maliyeti belirlenen T shirt üretimini sizlere belirtmiş olduğumuz tarihler içerisinde bitirip teslim etmekteyiz. Yurt dışında iseniz eğer bizler ile irtibata geçebilir ve sipariş verebilirsiniz.

T-shirt üretimi bilgi ve beceri isteyen bir iştir. Carlo Potti bu işi uzman kadrosu ve uzun yıllardan sağladığı deneyim ile gerçekleştirmektedir.

Daha fazla detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İrtibat Tel: 0 534 946 70 95

 

Anahtar Kelimelerimiz:

T-shirt Üretimi, T-shirt Üreticisi, T-shirt İmalatı, Türkiye Toptan T-shirt Üretimi,  Türkiye Giyim İmalatçıları, Pantolon Üreticileri, Ceket ÜreticileriSimilar Content