Türkiye Giyim İmalatçıları
Türkiye Giyim İmalatçıları
Türkiye Giyim İmalatçıları

Türkiye Giyim İmalatçıları olarak sektörün önde gelen firması Carlo Potti Başta Türkiye olmak üzere tüm dünyaya hazır giyim üretimi yapmaktadır. 1997 den beri var olan Carlo Potti Türkiye’de Erkek Giyim İmalatına yön vermektedir.

Ürettiği ürünler;

-Aksesuar

-Ceket

-Gömlek

-Kaban & Mont & Palto

-Kemer

-Kravat

-Pantolon

-Papyon

-Takım

-Yelek

Ürünlerimizi İstanbul Sultangazi’de bulunan fabrikamızda gerçekleştirmekteyiz. İstediğiniz ürünün cinsi ve modelini belirledikten sonra sizlere istenilen adette teslim etmekteyiz. Türkiye Giyim İmalatı olarak sektörde lider konumda olmak kolay değildir. Carlo Pottinin zirvede olmasının bir nedeni vardır. Bu üretimlerimizde kaliteden ödün vermemizden ve tecrübelerimizden kaynaklanmaktadır. Ürettiğimiz ürünlerin her aşamasına dikkat ediyor ve her aşamada kalite kontrol işlemi yapıyoruz. İşlem aşamalarımız şu şekilde ilerlemektedir.

Bizlerle iletişime geçerek istediğiniz ürünün taslağını belirliyorsunuz. Sizlere bu ürün ile ilgili bir model çıkartıyoruz. Model onaylandıktan sonra gerekli kumaşın alımını sağılıyor kalıba ve bedenlere uygun kesim işlemine başlıyoruz. Kesim işleminden sonra ürünün dikimi ve paketlenmesini sağlayıp sizlere yolluyoruz. Ürün üretim aşamalarının her birinde kalite kontrol işlemlerini dikkatlice uyguluyoruz.

Sizde Türkiye Giyim İmalatçıları olarak en iyisini arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz. İrtibat Tel: 0 212 638 72  52 / 0 534 946 70 95

 Similar Content