Türkiye Giyim Üreticileri
Türkiye Giyim Üreticileri
Türkiye Giyim Üreticileri

Türkiye Giyim Üreticileri arıyor bulamıyor musunuz?

Türkiye de Giyim İmalatçıları olarak lider firmaya mı ulaşmak istiyorsunuz?

Doğru yerdesiniz.

Carlo Potti Türkiye Giyim Üretiminde en çok tercih edilen olarak sizlere hizmet vermektedir. Verdiğimiz hizmette öncelikli hedefimiz sizlerin memnuniyeti olmaktadır. Üretimlerimizi İstanbul Sultangazi de bulunan fabrikamızda gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimiz dilerlerse gelip fabrikamızı görebilmektedir.

Fabrikamızda üretimlerimizin her türü için ayrı ayrı birimlerimiz bulunmaktadır. Bunun yanı sıra ürünlerimizin hammadde alışından paketlenmesine kadar bütün aşamaları kendi bünyemizde gerçekleştirmekteyiz. Bu da maliyet açısından sizlere fayda sağlamaktadır. Türkiye Giyim İmalatında hem kaliteli hem de ucuz üretim gerçekleştiren bir fitmayız.

Türkiye Erkek Giyim İmalatçıları olarak üretimlerimizin her birinde uzman ekip arkadaşlarımız ve bilgimizle sizlerleyiz. Her birimimdeki ekiplerimizin başında duran ustabaşıları ve çalışanlarımız gerekli yeterlilik tecrübelerine sahip olmaktadır. Üretim aşamalarında gerekli ürün kontrol işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Ürünlerimizi müşterilerimizin istediği model ve kalitede ucuz maliyetler ile gerçekleştirmekteyiz.

Sizde Türkiye Giyim İmalatçıları lider firması ile çalışmak ve daha fazla detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz. İrtibat Tel: 0 212 638 72  52 / 0 534 946 70 95

Türkiye Giyim Üreticileri ve Türkiye Giyim İmalatçıları olan Carlo Potti.

 Similar Content