T-shirt Üreticileri
T-shirt Üreticileri
T-shirt Üreticileri

T-shirt Üreticileri kimlerdir?

Kaliteli T-shirt üretimini nerden yaptırırım?

Yüksek miktarda T-shirt Üreticileri kimdir?

Bunların cevabı CARTO POTTİ;

Fabrikasında uzun yıllardır tekstil sektörüne hizmet veren Carto Potti Türkiye’ye ve Yurt Dışına T-shirt Üreticiliği yapmaktadır. T-shirt Üretiminde istenilen ürünü istenilen zamanda ve sayıda sizlere teslim etmektedir.

CARTO POTTİ olarak T-shirt Üretimi yapmaktayız. İstanbul’da bulunan fabrikamızda üretimlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Dilerseniz fabrikamıza gelebilir ya da bizler ile telefon ile iletişime geçerek istediğiniz ürün ve adeti söyleyebilirsiniz.

T-shirt Üretimi detaylı ve önemli bir husustur. Kumaşın cinsi, rengi, kalitesi, fiyatı vb. önemli kriterleri vardır. Sizlerin bizlerden istediğiniz T-shirt’ün kumaş kalitesi, baskısı, rengi ve sayısı belirlenir. Model belirlendikten gerekli hammadde alımı yapılır. Burada müşteri isterse hammaddeyi kendi sağlayabilir. Dilerse de bize sadece istediği modeli belirtip kalan bütün kısımları bize bırakabilir. Biz gerekli malzemelerin nereden daha kaliteli ve ucuza alınabileceği konusunda uzun yılların vermiş olduğu birikimlerimizle doğru ve ucuz hammaddeyi sizlere sağlamaktayız.

Bu yüzden genelde müşterilerimiz modeli belirledikten sonra bu modelden x tane istiyorum diye istekte bulunurlar. Bizler gerekli kumaşın alımından, kesimi, dikimi, ütülenmesi ve paketlenmesine kadar bütün işlemleri fabrikamızda yapmaktayız. Daha sonradan istediğiniz konuma göndermekteyiz. Bu işlemleri gerçekleştirirken sizlere belirlediğimiz tarihlerde t-shirt teslimini yapmaktayız.

CARTO POTTİ olarak tek gayemiz müşteri memnuniyetidir. Bu yüzden her bir üretim aşamasından sonra kalite kontrol işlemi yapmaktayız.

Bizlerle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Tel: 0 534 946 70 95

 Similar Content